Hytera Smart Dispatch Sistemi

 

Smart Dispatch Sistemi

Smart Dispatch Sistemi

Doğal afetler ve artan nüfus sayısı gibi etkenler polis, sağlık ekipleri ve itfaiye gibi devlet kurulumlarının sorumlulukları kat ve kat arttırıp güçleşrmektedir. Sürekli değişen dünyada ve sürekli değişen çalışma ortamlarında yüksek verimlilikte kaynak dağıtımı ve müşterilere hızlı yanıt verebilmek, her iş grubunun işini devam ettirebilmesi ve büyüyebilmesi için kaçınılmaz olmuştur. Profesyonel kablosuz iletişim ekipmanlarının ve çözümlerinin önde gelen tedarikçisi Hytera, Hytera Smart Dispatch sistemi ile bu zorlukları aşmanıza yardımcı olmaya hazır. Hytera Smart Dispatcher Sistemi, Hytera dijital platformunda ETSI DMR açık standardına uygun olarak geliştirilen bir Dispatch Sistemidir.

 

Hytera Smart Dispatch Sistemi;

 

Etkili iletişim, yönetim ve profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olup,Server tabanlı çalışabilmesi, modüler tasarımı ve VoIP’yi(İnternet üzerinden ses haberleşmesi) desteklemesi, size özel iletişim ağı ve kontrol merkezli gelişmiş sevk ve dağıtım platformu sunar.

 

TEMEL ÖZELLİKLER:

Smart Dispatch Sistemi

Smart Dispatch Sistemi

∴  Gerçek Zamanlı Takip

 

Hytera Smart Dispatch sisteminin sunduğu özelliklerden biride DMR Sisteminizde kullanılan telsizlerinizi gerçek zamanlı olarak harita üzerinden takip edebiliyor olmanızdır.

İhtiyacınız doğrultusunda harita üzerinde rotalar çizebilir, Kullanıcılarınızın geçmişe dayalı GPS verilerini görüntüleyebilir ve bu veriler yardımı ile geçiş güzergahlarını interaktif biçimde görüntüleyebilirsiniz.

 

∴  MESAJLAŞMA

 

Hytera Smart Dispatch Sisteminde, DMR standart metin mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz. Hytera Smart Dispatch sistemi, metin mesajları göndermek ve almak için kullanıcı dostu bir sohbet tabanlı grafiksel kullanıcı arayüzü sunar. Kullanıcılarınıza Smart Dispatch üzerinden isteğiniz doğrultusunda kişiye özel mesaj veya grup mesajları gönderebilir, ileri tarihlerde gönderilmesi üzere planlanmış text mesajları hazırlayabilirsiniz. Gelen ve giden tüm metin mesajlarınız daha sonra erişim sağlayabileceğiniz şekilde veritabanınızda saklanır.

 

 

∴  Telsiz Durum Raporlaması

 

Smart Dispatch Sistemi

Smart Dispatch Sistemi

Hytera Smart Dispatch sisteminizi, sisteminizde kullanılan telsizlerin açılması ve kapanması durumda çevrimiçi veya çevrimdışı durumunu kontrol istasyonuna gönderececek şekilde konfigüre edilebilirsiniz. Bu uygulama sisteminizde kullanılan tüm telsizlerin durumunun takip edilebilmesine olanak tanır.

 

 

∴  Gizli Dinleme

 

Hytera Smart Dispatch sistemi ile birlite uzaktan telsiz kullanıcınızın mikrofonunu aktif hale getirerek kullanıcınızın PTT düğmesine basmasına ihtiyaç duyulmadan telsiz etrafında yapılan konuşmaları ve sesleri dinlemeniz mümkün.

 

 

Smart Dispatch Sistemi

Smart Dispatch Sistemi

∴ Telsizi Pasif Ve Aktif Konnuma alma

 

Hytera Smart Dispatch Sistemi, telsizinizin yasadışı kullanımı veya çalınması durumunda telsiz birimini uzaktan pasif duruma alabilirsiniz. Pasif duruma geçen telsiz açılabilir ancak gönderme ve alma işlemlerini yapamaz. Kullanıcılar Hytera Smart Dispatch sistemi üzerinden gerektiğinde pasif duruma geçen bir telsizi tekrar aktif konuma getirebilir.

 

 

∴ Tüm Çağrı Türlerini Destekler

 

Tüm Çağrı Türlerini

Tüm Çağrı Türlerini

Hytera Smart Dispatch sistemi özel çağrı, grup çağrısı ve genel çağrı gibi çeşitli operasyon ihtiyaçlarınızı karşılayan, tüm çağrı türlerini destekleyen bir Hytera sistemidir. Hytera Smart Dispatch sisteminde ihtiyacınız doğrultusunda kullanıcı sayısınız kadar kullanıcı hesabı açabilirsiniz. Kullanıcılar bu hesaplarla DMR Sisteminde gerçekleşen her türlü konuşmayı dinleyebilir, kayıt altına alabilir ve tek bir tuş ile seçmiş olduğu kullanıcılara çağrı yapabilir.

 

 

∴  Çoklu haritalama motorları desteği

 

Çoklu haritalama motorları desteği

Çoklu haritalama motorları desteği

Kullanıcıların kendi tercih edttikleri haritalama motorlarını ihtiyaçları doğrultusunda kullanım seçenekleri vardır. Bu haritalama motorları sadece Google Maps, MapInfo, OpenStreetMap gibi bilinen haritalarla sınırlı değildir. müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan haritalama çözümü tarafımıza tarafından sağlanabilmektedir.

 

 

∴  Çoklu dil desteği

 

Hytera Smart Dispatch sistemi, çoklu dil desteği sağlayarak dünya çapındaki müşterilere fayda sağlar. Ekran dili, uygulamayı yeniden başlatmanıza gerek kalmadan, Dispatch programı konsol arayüzünden  kolaylıkla değiştirilebilir.

 

∴  Acil Durum Alarmı

 

Sisteminizde kullanılan telsizlerden biri tarafından acil durum çağrısı yapıldığında, Hytera Smart Dispatch sistemi tarafından alarm verilir. Verilen çağrı sonrası isteğe bağlı olarak, acil durumu tetikleyen telsiz ünitesinin konum bilgisi, acil durumun verildiği saat ve acil durumu yapan telsizin acil durum yaptığı konum haritada üzerinde görsel olarak gösterilir.

 

∴  Email Ağ Geçidi

 

Hytera Smart Dispatch sistemi sunucusu, SMTP ve POP3 sunucusu ile bütünleşir. Bu sayede kullanıcıların herhangi bir e-posta adresinden DMR Sisteminde kullanılan telsizlere e-posta göndermesine olanak tanır. Aynı zamanda sistemde kullanılan telsizlerin e-posta adreslerine kısa mesaj gönderebilmesde mümkündür

 

 

∴  Telefon Bağlantısı

 

Hytera Smart Dispatch sistemi telsiz ve PSTN genel telefon ağı arasında sesli arabağlantı sağlamak için standart IP-PBX ile entegrasyon için SIP standart protokolünü destekler. Bu özellik, telsizlerin belirlenen sabit hat üzerinden arama yapmalarını ve dışardan çağrı almalarına olanak sağlar.

 

Hytera Smart Dispatch Sistemini Özel Kılan Sebepler

Hytera Smart Dispatch Sistemi, tek bir modül değil, müşterinin ihtiyacı ve kullanılan sistemin büyüklüğüne bağlı olarak

Smart Dispatch Sistemi

Smart Dispatch Sistemi

geliştirilmeye açık, server tabanlı bir uygulamadır. Hytera Smart Dispatch sisteminizi tek sunuculu küçük projelerinizden, birden fazla sunuculu ülke genelindeki projelerinize kadar tüm sistemlerinizde kullanabilirsiniz. Tüm bu yapılandırma Hytera Smart Dispatch sisteminin bileşenlerinden biri olan uzaktan yapılandırma ile kolaylıkla yapılabilir.

 

https://youtu.be/2xBSphmbBk8

 

 

Bizi Takip Edebileceğiniz Diğer Web Sitelerimiz:

https://idealtelsiz.com

http://www.idealiletisim.com.tr

http://hyteratelsizleri.com

www.idealtelsiz.com.tr

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir