Hytera Patrol Sistemi kullanıcı dostu 2015729114924_11816197_808104199302759_5057032203813983517_o

RFID teknolojisinin yardımı, güvenilir Hytera DMR telsizleri ve alt yapısı ile haberleşmenizi herzaman kaliteli bir şekilde devam ettirebilirsiniz.Hytera Patrol Sistemi sayesinde personelinizi herzaman izleyip kontrol edebilir ve bu sayede güvenlik ve veriminizi üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

HYTERA PATROL , HYTERA PD415 ,BEKÇİ TUR , RFID ,DMR El Telsizi

HYTERA PATROL , RFID

Farklı Uygulama Alanları

Hytera Patrol Sistemi, devriye yönetimini optimize etmek için farklı uygulama alanlarında destek sağlayabilir. Devriye personelinin istihdam edildiği her yerde, Patrol yazılımı yardımıyla fabrikalarda, lojistik merkezlerinde, otellerde veya Hava Alanlarında devriye yolları çizilebilir, planlanılabilir ve izlenilebilir.

Verimli Devriye Yönetimi

Patrol devriye sistemi yardımı ile rotalar, zaman çizelgeleri yaratılabilir ve ayarlanabilir.

Bu, rotalarda esnek değişiklikler yapmanızı ve mevcut ihtiyacınıza göre optimize etmenizi sağlar.

Güvenli Veri Aktarımı

DMR El Telsizi kapsama alanının dışına çıkıp veriyi çağrı merkezine aktaramazsa, PD415 El Telsizi bu verilerin daha sonra aktarılmasını sağlayan işlevlerde sunar. El Telsizi tekrar kapsama alanına girdiğinde kullanıcı çağrı merkezine aktaramadığı verileri tek bir butona basarak tekrar gönderebilir. Alternatif olarak, kablo üzerinden çevrimdışı veri aktarımı da mümkündür.

Hytera Patrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Patrol Devriye Sistemi Hyteranın güvenilir ve yüksek kalite DMR sisteminin ve geleneksel RFID

Hytera Patrol Kimlik Kartı, HYTERA RFID

teknolojisinin entegre bir şekilde çalışmasına dayanıyor. DMR taşınabilir El Telsizi PD415’e entegre olarak çalışan aktif RFID okuyucu ile birlikte kullanılır. Bu RFID okuyucusunun yardımı ile Patrol Devriye Noktalarını okumak mümkündür. Patrol Devriye Sistemine tanımlanan Patrol Devriye

HYTERA PATROL SİSTEMİ, RFID,BEKÇİ TUR SİSTEMİ ,HYTERA CHECKPOINT

HYTERA PATROL SİSTEMİ, RFID

Noktalarının her birine konum bilgisi girilir. DMR El Telsizinizi bu noktalara okuttuğunuzda El Telsizi devriye noktasının kimlik bilgilerini anlık olarak Devriye Sistemine gönderir. Sisteme  gelen kimlik bilgisi Devriye Sistemi tarafından otomatik olarak konum bilgisine dönüştürülür ve hem görsel hem yazılı olarak kullanıcıyı bilgilendirir.

Kapsamlı Yönetim

Yönetici olarak devriye yazılımı içindeki devriye personelini, kontrol noktaları ve devriye gezileri ile ilgili tüm bilgileri yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Hytera Patrol Sistemi, Hytera DMR, RFID, Bekçi Tur

Yönetici Ekranı

Devriye Yollarının Görselleştirilmesi

Görselleştirme için kendi harita malzemenizi grafik dosyalarından devriye yazılımına, örneğin JPG formatında içe aktarabilirsiniz. Bu süreçte, bir binanın her bir katının ayrı ayrı haritasını çıkarabilir, Her kat üzerindeki patrol noktalarını gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.

Hytera Patrol Sistemi

Hytera Patrol Haritası

Devriye verilerinin analizi

Patrol Devriye Sistemi, alınan verilerin araştırılması ve istatistiksel analizi için sayısız faydalı işlevler sunar. İsteğe göre, bir Excel dosyasına veya bir PDF belgesine dönüştürülebilip dışa aktarılabilir.

NEDEN HYTERA PATROL

Geleneksel Bekçi Tur Kontol Sistemlerinde kullanıcı kontrol verilerini anlık olarak değil vardiya sonlarında bekçi tur kalemlerinin bilgisayara bağlanması sonucu alınırken, HYTERA Patrol Sisteminde Bu veriler eş zamanlı olarak kontrol edilebilmektedir.

Kullanıcılar herhangi bir ekstra donanıma ihtiyaç duymadan Hytera DMR PD415 Taşınabilir El Telsizleri ile yüksek kalitede dijital ses haberleşmesi sağlarken aynı zamanda tur kontrollerinide sorunsuz ve güvenilir şekilde devam ettirebilirler. Bu sayede tek bir cihaz ile personelinizin ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli kesintisiz haberleşmeyi sağlarken ekstra bir maliyet oluşturmadan telsiz sistemine entegre bir şekilde bekçitur sistemini kullanabilirsiniz.

HYTERA PATROL EKRAN

HYTERA PATROL EKRAN

HYTERA Patrol Sistemleri her bir kullanıcıya ayrı ayrı telsiz sağlanmasına gerek kalmadan elinizde bulunan telsiz adetini en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Hytera Patrol Sistemi’nde kullanıcılara tahsis edeceğiniz Hytera Patrol Kimlikleri ile kullanıcının kimlik kartını telsize okutması sonucu bir diğer kullanıcı yeni bir kimlik kartını okutana kadar o telsiz Patrol Sisteminde o kullanıcıya tahsis edilir. Bu sayede yönetici sistemden minimum maliyetle maksimum performansı alır.

Bizi Takip Edebileceğiniz Diğer Web Sitelerimiz:

https://idealtelsiz.com

http://www.idealiletisim.com.tr

http://hyteratelsizleri.com

www.idealtelsiz.com.tr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir